Терміново! Путін готується до атаки з повітря: стягуються сотні вертольотів і літаків, 25 батальйонно-тактичних груп РФ біля кордону з Україною

Новости

Після атаки на Азовському морі Володимир Путін почав нарощувати військову присутність біля кордонів України

Так, Росія вже розмітила близько 500 бойових літаків тактичної авіації та до 340 вертольотів армійської авіації.

Про це під час брифінгу повідомив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький.

«На сьогоднішній день уздовж кордонів України зосереджено близько 500 бойових літаків тактичної авіації та до 340 вертольотів армійської авіації», – заявив він.

У відомстві додали, що Росія наразі стрімко нарощує угруповання авіації повітряно-космічних сил РФ поблизу кордонів з Україною.

«З 2013 року РФ провела модернізацію і відновлення всієї аеродромної мережі вздовж українсько-російського кордону, модернізацію і оновлення парку бойових літаків, в тому числі новітніх, а також розширила потенціал військової авіації уздовж кордону», – заявив представник ГУР МО.

До того ж, екіпажі таких бойових літаків і тактичної авіації безпосередньо беруть участь в бойових діях на території Сирії.

«Це свідчить про те, що екіпажі цих літаків готові до застосування армійської і тактичної авіації, а в окремих випадках – і авіації дальніх повітряно-космічних сил РФ проти нашої держави», – зазначив Скібіцький.

Ці екіпажі також мають достатній досвід для використання авіації, бомб і високоточної зброї по цивільному населенню.

«Бойовий радіус літаків, розгорнутих вздовж кордону дозволяє покрити всю територію України. Також уздовж кордону розміщено 25 батальйонно-тактичних груп РФ, які здатні виконувати завдання на території України», – розповів представник ГУР МО.

За повідомленнями розвідки Міноборони, Росія також привела військові підрозділи так званих «ДНР» і «ЛНР» в підвищену бойову готовність і розмістила на українському кордоні близько 250 танків.

«На сьогоднішній день всі підрозділи 1-го і 2-го армійського корпусів переведені на підвищений рівень бойової готовності», – сказав він.

Загрузка...

Джерело