Це наше перше і останнє спільне фото! Це 4 роки безмежного кохання, щастя, радості! Це прокидатися від твоїх смс «доброго раночку.. » і засинати, слухаючи тебе в телефоні…!

0
866

Ксюша Кизило: Це наше перше і останнє спільне фото! Між ними майже 4 роки різниці. Це 4 роки безмежного кохання, щастя, радості! Це прокидатися від твоїх смс «доброго раночку.. » і засинати, слухаючи тебе в телефоні…!

Це, мріяти про щасливу сім’ю і навіть встигнути створити її. Це щастя дивитись як ти граєшся з синочком, таким любимим.Це обняти і знати що тебе обнімуть ще міцніше. Це знати що тебе кохають. Що тебе завжди чекають дома!

Це коли можна, про все поговорити, безкінечно слухати чи просто мовчати. Це знати що є людина, якій довіряєш більше чим собі. Це коли говориш вже такі дурниці а тобі кажуть «так, ти в мене умнічка».Це коли вийти без шапки, і знати точно що через п’ять хвилин тобі задзвонить телефон і ти таке послухаєш про себе)))так-так, відчував що мені холодно! Це просто бути щасливими, радіти життю, радіти один одному…і навіть на секунду не подумати що може настати кінець!!! Джерело:Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО

Ксюша КизилоЦе наше перше і останнє спільне фото! Між ними майже 4 роки різниці. Це 4 роки безмежного кохання, щастя,…

Опубліковано Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО Пʼятниця, 30 листопада 2018 р.