Лише влітку поховали сина, а тепер і життя доньки під загрозою: Батьки маленької Юлії благають про допомогу

Новости

Вартість операції для дівчинки коштує 120 тис. євро.У молодої сім’ї зі села Дебрі, що на Яворівщині, біда за бідою. У серпні батьки дізналися, що в їхньої 4-річної Юлі ‒ важка форма раку крові і це сталося вже за кілька днів після смерті синочка, що вісім років жив зі синдромом Ленца. Батьки з усіх сил борються за дівчинку і благають про допомогу кожного, аби розірвати це замкнуте коло їхнього болю.

Іринка вже пройшла три блоки хімії. Попереду ‒ ще один. А далі варто робити трансплантацію кісткового мозку ‒ це єдиний шанс на одужання дитини. І операцію потрібно провести в місячний термін.

«Вартість такої операції в межах 120 тис. євро. Це з урахуванням усього: і проживання враховується, і півроку перебування в цій країні», ‒ розповідають волонтери, які допомагають зі збором коштів.

Батькам за допомогою небайдужих людей вдалося зібрати вже значну частину суми, але ще потрібно зібрати більше 85 тисяч євро. Тож вони благають допомогти.Реквізити для допомоги:ПриватБанк 5168 7573 7492 9679. Ігор Ірза Джерело