Україна б’є рекорд ООН: буде голосування за резолюцію про Крим

Новости

Проект нової резолюції носить назву “Проблема мілітаризації АР Крим та міста Севастополь (Україна), а також частин Чорного та Азовського морів”.17 грудня Генасамблея ООН з урахуванням нападу РФ на українські кораблі в Чорному морі розгляне проект резолюції про російську мілітаризації тимчасово окупованого Криму.

Про це заявив постійний представник України в ООН Володимир Єльченко, пише Ліга.Новости.Співавторами тексту є 29 країн, в тому числі Литва, США, Польща, Грузія, Британія, ФРН, Швеція, Естонія, Хорватія, Нідерланди, Латвія і Канада.

За його словами, міжнародне співтовариство зобов’язане дати “тверду відповідь” на загрози в регіоні.Голосування за документ відбудеться (попередньо) о 17:00 за Києвом. Для прийняття рішення потрібно, щоб “за” проголосували 2/3 присутніх членів ООН.

Крім того, 5 грудня Генасамблея ООН продемонструвала “приклад ефективно налагодженої колективної роботи”: за ранкову сесію було прийнято рекордну кількість рішень – 87. Про це повідомила в Twitter прес-служба Постійної місії України в ООН.“Такого в історії ООН ще не було. І все це під головуванням постпреда України”, – йдеться в повідомленні.Джерело