Увага! Попередьте усіх!!! Будьте обережні! Щойно повідомили: В Україні поширюється нова летальна інфекція, людей попередили про небезпеку

Новости

В Україні стрімко поширюється небезпечна інфекція. Про зростання кількості хворих на менінгококову інфекцію українців розповіла на своїй сторінці в Facebook ведучий інфекціоніст країни, завідувач кафедри інфекційних хвороб Національного медуніверситету ім. Богомольця, заслужений лікар України, професор Ольга Голубовська.

Вона зазначила, що останнім часом в регіонах помітно збільшилася кількість заражених цією інфекцією.«З огляду на наявну в мене інформацію з регіонів, безліч питань, що надходять, і, найголовніше, просто для інформування сімейних лікарів хочу сказати, що в даний час має місце також зростання захворюваності на менінгококову інфекцію як у дорослих, так і у дітей, в т.ч. зі смертельними наслідками», – написала Голубовська.

Вона додала, що поширення цієї інфекції в Україні відбувається на тлі епідемій кору та грипу.«Ми маємо серйозну, без тенденції до зниження в багатьох регіонах епідемію кору, до неї приєднується зростання важкого грипу, а всі ці три хвороби в перші дні захворювання мають схожі симптоми», – зазначила експерт.

Раніше ми писали про те, що в Україні почастішали випадки зараження забутої всіма хворобою – дифтерією. В Україні почастішали випадки захворювання дифтерії в цьому році. У Запорізькій області повідомили про 2 випадки реєстрації захворювання.

Захворіла 56-річна жінка, яка вже була щеплена, але не пройшла чергову вакцинацію в квітні цього року. 46-річна запоріжанка, навпаки, взагалі не робила щеплення від дифтерії. Зараз вона знаходиться в інфекційній лікарні в тяжкому стані.

Українцям нагадують про необхідність вакцинації від небезпечного захворювання. Щеплення потрібно робити всім дітям і дорослим, у яких пройшло 10 років після останньої вакцинації.

Зазначалося, що дифтерія – інфекційне захворювання, що викликається бактерією Corynebacterium diphtheriae. Найчастіше вражає ротоглотку, але нерідко зачіпає гортань, бронхи, шкіру та інші органи. Інфекція передається повітряно-крапельним шляхом. Джерело