Гордон: До 14 січня з’явиться ще одна несподівана людини, яка піде на вибори президента і буде боротися за вихід у другий тур. ВІДЕО

Новости

Журналіст, засновник інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитро Гордон заявив в ефірі телеканала “112 Україна”, що до 14 січня про свій намір балотуватися у президенти оголосить політик, у якого є всі шанси поборотися за другий тур.

“Я говорив, що до 14 січня країна дізнається ім’я людини, яка піде на вибори і сплутає карти тим, хто перебуває зараз нагорі [у соціологічних опитуваннях]. Я підтверджую це. Залишилося чекати зовсім небагато. Ми почуємо прізвище цієї людини, вона зробить гучну заяву, що йде на вибори, йде, щоб перемагати. Шанси у неї, на мій погляд, дуже великі”, – заявив Гордон.

Він озвучив прізвища кандидатів, які, на його думку, можуть претендувати на вихід у другий тур: це екс-прем’єр, народний депутат від “Батьківщини” Юлія Тимошенко, актор Володимир Зеленський та екс-міністр оборони Анатолій Гриценко.

“Саме ця людина разом із Тимошенко, Зеленським і Гриценком буде боротися за вихід у другий тур. Головне, що є в цієї людини, – чесність, порядність, команда, програма, чисті, ясні очі і гарні думки”, – зазначив Гордон.

За даними журналіста, цей політик готовий презентувати виборцям усіх кандидатів на основні посади в державі.

“У всіх командах топ-кандидатів – величезний дефіцит виконавців. Величезний! Дефіцит тих, хто продукує думки, тих, хто може бути довіреними особами кандидатів, – не заплямованих, не забруднених, тих, хто не зраджував уже по 10 разів, хто висловлюється нормальною мовою, від промов яких люди не засинали б… Тому якщо кандидат у президенти, який дійсно хоче обійняти цю посаду, у якого є така тверда мета, не назве своєї команди до виборів – це велика проблема. Треба посадити свою команду за стіл і сказати: “Це мій міністр закордонних справ, це – голова СБУ, це – міністр оборони, це – голова НБУ…” – вважає Гордон.

Відповідаючи на запитання, чи є в потенційних кандидатів шанс “розкрутити себе” за три місяці, які залишилися до виборів, журналіст сказав, що на початку 2014 року нинішній президент України Петро Порошенко навряд чи сподівався обійняти вищу державну посаду.

“Може, він і думав про це, але ми ж бачили іншу конфігурацію. Була трійка лідерів Майдану – [Віталій] Кличко, [Арсеній] Яценюк і [Олег] Тягнибок. Переважні шанси [обійняти посаду президента] були у Кличка, але президентом став Порошенко. Скільки йому знадобилося часу для розкрутки? Ви знаєте, який у Петра Олексійовича був свого часу антирейтинг? Після заяв покійного керівника Секретаріату Президента [Віктора] Ющенка Олександра Зінченка про корупцію антирейтинг [Порошенка] зашкалював… Тому тут немає закономірностей. Іноді зірки так химерно на небі складаються!” – сказав Гордон. Джерело