День Анісії Солунської 12 січня: що не можна робити в цей день, щоб не накликати на себе біду

0
227

Святу Анісію Солунську в народі прозвали Желудочницею, тому що в цей день була традиція різати свиней і готувати різні страви, особливу увагу серед яких приділяли шлунку.По ньому навіть судили про зиму, вважалося, якщо шлунок порожній, то зима буде довгою.

Святій Анісії можна сьогодні помолитися при болях у шлунку і кишечнику, а також про зцілення від різних захворювань ШКТ.Також у цей день відзначається Собор трьох святителів. Свята перемішалися, тому багато заборон вже не відомо точно до якого свята відносяться.

Але сьогодні не можна в’язати, шити, прясти і займатися будь-яким іншим рукоділлям. Утримайтеся від солі, її сьогодні не додають в їжу, тому що в дім може прийти біда.

Ні в якому разі не можна приймати подарунок від малознайомої людини, краще взагалі не торкатися до таких речей: відмовляйтеся, ігноруйте, хоч тікайте. Вся справа в тому, що сьогодні роблять особливі псування саме для цього дня. Те ж відноситься і до речей, які знайшли на перехресті. Якщо ви знайшли хустку біля порога, знайте – це вам принесли псування. Ось його роблять тільки в цей день.

В цей день ведунья може вийти на перехрестя, перетнути його і викрикнути ім’я хворого, вважається, що він відразу ж одужає.Деякі сни сьогодні збуваються і мають своє значення:

Земля і город у сні говорить про швидку смерть того, кому сниться сон;Той, хто літав уві сні, зробить жахливу помилку;
Кому наснилися зуби – того виженуть з роботи, при тому з великою ганьбою;Якщо побачили поцілунки або весілля, то посваритеся наяву з чоловіком.

Сьогодні день, коли потрібно позбутися від всяких ілюзій і зрозуміти, що тільки ви відповідальні за всі свої вчинки. Справи духовні й земні приведіть в порядок, дотримуйтесь міру в усьому і не нехтуйте турботами по господарству. А ввечері варто прийняти ванну для розслаблення з маслом базиліка. Джерело