Останній мольфар розповів, що чекає Україну: його боявsя навіть Януковuч

0
480

Влітку 2011-го Україна шоkувала новuна про вбuвstво легендарного карпатського мольфара, останнього і унікального за своїми здібностями Михайла Нечая, пише ПОЛІТЕК .

Звичайний на перший погляд 81-річний дідусь знав надто багато, тому з цієї історії спливли найрізноманітніші версії – починаючи від помсти і закінчуючи релігійним фанатизмом.

Як було насправді, невідомо нікому. Але одне очевидно: мольфар міг передбачити майбутнє України і навіть дати оцінку політикам задовго до того, як вони ступлять на «криву доріжку».

Не дарма його так боявся колишній президент-утікач Віктор Янукович. Ще в день його інавгурації Нечай відразу сказав: цього «цареві» довго не всидіти на троні. А тоді Революцією Переваги навіть не пахло.

Пророцтва мага торкнулися і подальшої долі всього суспільства. Наприклад, він запевняв, що наш генофонд постараються знищити, а території будуть розтягувати на шматки.

Зоною ризику старець називав Схід (а потім почалася антитерористична операція на Донбасі), бачив загрозу з боку Румунії, Польщі (нинішній «антибандерівський закон»), яка нібито націлилася на Галичину, а Закарпатті та взагалі могло відійти «мадярам», тобто Чехії.

Провидець попереджав про розбрат в Україні і «розподілі на різні табори», яке закінчиться в кінці кінців кривавою трагедією.

До слова, астролог Людмила Халанська повідомляє, що 2019 рік буде активним, ніж попередній, однак особливої ​​результативності чекати не варто.

«Наші найсильніші року – 2022 й і 2025 й. Це період, коли Україна зможе показати максимально всі свої ресурси світу », – розповідає астролог Олена Осипенко.

Варто відзначити, що і столичні астрологи, і мольфари з Карпат сходяться на думці, що саме в 2019 році стартують процеси, які приведуть до фантастичного розквіту України вже в найближчі п’ять років. Розквіт України чекає тільки з 2020 року.«Це рік, коли вже нарешті щось зрушиться вперед», – запевнила Халанська. Джерело