Терміново! Прямо зараз! “Тітушки увірвалися до університету, почалися зіткнення”: що відбувається в центрі Києва. ВІДЕО

0
842

Скандально відома Катерина Амосова знову стала фігурантом вкрай неприємної ситуації.Про це в своєму особистому мікроблозі Twitter повідомила в.о. глави Міністерства охорони здоров’я Уляна Супрун.

За її словами, в даний момент група осіб займається штурмом будівлі, що належить Національному медичному університету імені Богомольця в Києві.У міністерстві підкреслили, що це спроба колишнього ректора Катерини Амосової потрапити в університет.

“Прямо зараз Катерина Амосова разом зі своїми шанувальниками, які ведуть себе як ТІТУШКИ, здійснюють штурм НМУ імені Богомольця”, – написала Супрун в своєму Twitter і оприлюднила відеозапис з місця інциденту.

Варто відзначити, що Катерину Амосову вже не перший раз звільняють з посади ректора НМУ. Так, 8 січня 2019 року у зв’язку з невиконанням Амосової законних вимог Державної аудиторської служби України МОЗ втретє розірвав контракт з нею.

У свою чергу, 22 грудня 2018 року Окружний адмінсуд Києва призупинив наказ Міністерства охорони здоров’я про звільнення Катерини Амосової і заборонив будь-кому, крім Амосової, обіймати посаду ректора.

У МОЗ, коментуючи штурм адміністративної будівлі НМУ, заявили, що Катерина Амосова була ознайомлена з наказом про звільнення керівництвом університету 10 січня 2019 року і зараз не має ніяких повноважень.

“Відомча служба разом з Катериною Амосової відповідно до законодавства України повинні були звернутися до Міністерства охорони здоров’я України, а не до адміністрації університету, як до органу, який видавав акт про відновлення і звільнення … Державні виконавчі служби зобов’язані повідомляти МОЗ як засновника і власника державного університету про проведення будь-яких виконавчих проваджень в державному університеті, зокрема, про плани захоплення і блокування університету державними виконавцями. Зараз такі повідомлення в МОЗ не надходили “, – йдеться в повідомленні профільного відомства.Джерело