“10 пострілів в лобове скло”: Машину людей Гриценка обстріляли

Новости

Невідомі зловмисники вирішили насолити кандидату в президенти України.Йдеться про Юлію підкурганних і В’ячеслава Калугін. Подробиці раптової атаки повідомила прес-секретар партії “Громадянська позиція” Христина Бондаренко. Вона повідомила про це на особистій сторінці в соціальній мережі Facebook.

Постраждалі є сімейною парою. Вони разом працюють в Центральному штабі кандидата в президенти України Анатолія Гриценка. Юлія підкурганних займає пост прес-секретаря Європейської партії України, а її чоловік В’ячеслав Кулугін – редактор партійної газети.

Їх машина отримала значні каліцтва в ніч з 13 на 14 січня. Злочинці обстріляли автомобіль, пошкодивши лобове скло і корпус в 10 місцях. У момент нападу транспортний засіб знаходився біля будинку власників на Троєщині.

Прихильники Анатолія Гриценка пов’язують стрільби з політичною діяльністю подружжя. Христина Бондаренко підкреслила, що зловмисники могли піти на такі радикальні заходи безпосередньо через роботу Юлії та В’ячеслава в Центральному штабі політика.

Судячи з фотографій, прикріпленим до публікації, в ситуації розбирається київська поліція. Їм належить з’ясувати мотиви і особи підозрюваних. У коментарях помітили, що стріляли по машині не з вогнепальної зброї. Нібито, на це вказує характер пошкоджень на склі. Джерело