Терміново! Що з Одесою?! Під консульство РФ прийшли мітингувальники на підтримку полонених моряків, але їх розігнала поліція. ВІДЕО

Новости

В Одесі близько 50 людей вийшли під Генеральне консульство Росії на акцію підтримки українських моряків. Однак поліція завадила акції та затримала двох її учасників, повідомило місцеве видання «Думская».Учасники акції принесли до Генконсульства червону фарбу, якою хотіли облити ворота та паркан дипломатичного представництва.

Поліція, за даними ЗМІ, силою завадила активістам це зробити, і фарба розлилася на дорогу та на самих учасників акції.

Водночас у поліції Одеси повідомили, що на акції один з її учасників почав відтягувати поліцейських та перешкоджати їм. Через це правоохоронці були облиті фарбою.Двох учасників акції доставили до відділку поліції, де вирішать, чи порушувати проти них справи за дрібне хуліганство та непокору поліцейським.

«Акція планувалася виключно мирною, фарба легко змивається. Який сенс був застосовувати силу, не зрозуміло», — сказав один з організаторів Віталій Кожухар.15 січня в Москві має відбутися суд над полоненими 24-ма українськими моряками. Його зробили закритим.

Нагадаємо, зранку 25 листопада українські кораблі та рейдовий буксир планово вийшли з порту Одеси до порту Маріуполя. Під час цього завдання російське судно протаранило український буксир та пошкодило його. При виході з Керченської протоки російські судна обстріляли та захопили українські кораблі біля Керченської протоки. Загалом на трьох суднах були 24 українських військових, двоє з них службовці СБУ. Троє з них дістали поранення.

Усіх українців взяли від варту на 2 місяці. Їх звинуватили у незаконному перетині кордону Російської Федерації в Чорному морі. 29 листопада українців вивезли до СІЗО Москви.Джерело

Опубліковано Думская ТВ Вівторок, 15 січня 2019 р.