Те, що передбачила про Україну Альона Курилова, вразило всіх

0
945

Що чекає Україну в 2019 році, навіщо носити червону нитку і як трактувати свої сни … Про це розповіла суддя і дворазова переможниця української Битви екстрасенсів (СТБ) Альона Курилова….Які зміни чекають нашу країну в найближчий рік?

– На таке питання я зазвичай відповідаю: “Вам правду або щоб сподобалося?”. Рік, звичайно ж, буде не солодкий і не медовий. Можна сказати, що він переломний. Але він веде до перемоги.

Деякі бачать сни, які потім збуваються точь-в-точь. Чи говорить це про те, що людина має здібності? Чи бачите ви віщі сни?

– Я часто бачу віщі сни. Для людини, який займається розслідуваннями, інтуїція – занадто побутове поняття, я покладаюся аж ніяк не на неї. Тільки бачення, робота з духами, магічні техніки і загадані сни працюють в даному випадку. Я завжди звертаюся тільки до світлих сил, і був один раз у мене такий віщий сон: як школярка на іспиті перед 12 старійшинами я встала і запитала: “Чому ви даєте бачити щось, але не даєте бачити абсолютно все?”. Відповідь була така: “Ти бачиш те, що ми їм дозволили знати (їм тобто людям)”. Я довго думала над цим сном, напевно, так воно і є.

Хоча для екстрасенса дізнатися правду – тільки половина завдання, в розслідуванні кримінальних справ наше завдання знайти вбивцю, і зрозуміти обставини загибелі людини, якого так люблять рідні, які до нас звернулися. І іноді буває дуже складно розповісти їм правду. Наприклад, в новому сезоні ми розслідували смерть молодої мами в Кременчуці. Її знайшли на пустирі за десять кілометрів від дому. Правоохоронці впевнені, що жінка скоїла суїцид. Але ми з ганив відразу зрозуміли, що сталося вбивство. По ходу з’ясувалося, що молода мати вела подвійне життя і рідним було дуже складно чути правду від нас.

Порадьте, як дівчатам знайти свою любов. Чи не привороти, а дійсно способи розібратися в собі і зрозуміти, хто дійсно “твій” людина?

– Я часто зустрічала дівчат, які “маніакально” шукали свою любов. Секрет в тому, що не треба її шукати. Не потрібно на пошуки любові йти як на війну. На жаль “ринок наречених” дуже агресивний. Формуйте власне “Я”, як світлий образ, то не будьте ні жертвою, ні агресором і ви зустрінете свою любов. Ваша любов вже давно шукає вас, можливо, ви її не бачите або вимагаєте від неї дуже багато чого….Існує таке поняття як карма? Розкажіть про це.

– Ми всі любимо слово доля і боїмося слова карма, хоча це одне і те ж. Часто за гріхи в земному житті люди платять своєю кров’ю, тобто страждають кровні діти, онуки. На жаль це так. При проведенні магічних обрядів і ритуалів на виклик правосуддя кармічний вбивця або винний у смерті має 100% прижиттєве покарання від вищих сил.

Я вже не раз говорила, що доля – це комплекс можливостей. Доля, тобто карма, може бути змінена самим людиною. Часто люди могли уникнути багатьох трагедій. Навіть тих, що ми розслідуємо в проекті Слідство ведуть екстрасенси.

Зараз багато хто носить червону нитку на руці і у кожного вона має свій сенс. Чи дійсно вона має силу від пристріту?

– Насправді, це дуже смішне запитання. Справжні обереги ніколи не видно сторонньому оку. Це все дитячі іграшки, які мають, швидше за все, психологічний вплив на людину. З таким успіхом ви можете нав’язати собі червоних бантів на коси або червоні шнурки на черевики. Це теж відволікає увагу.Джерело