Зеленський виконав першу передвиборчу обіцянку: “на свій 41-й день народження”

Новости

Очільник студії “Квартал-95” Володимир Зеленський сьогодні подав документи кандидата у президенти України до Центральної виборчої комісії.Артист зробив це на свій день народження, як і обіцяв.

Візит у ЦВК Володимира Зеленського опублікувала його команда у соцмережі Facebook.Як відомо, рішення партії “Слуги народу” про висунення Володимира Зеленського в якості єдиного кандидата у президенти України було одноголосним.

Нещодавно відбувся перший з’їзд, котрий складно назвати партійним – зустріч із бургерами та піцою, що стало новим форматом, небаченим до цього в українській політиці.

Про передвиборну програму поки не кажуть, але Володимир Зеленський зібрав перші поради українців.А саме про звільнення незаконно захоплених Росією територій, боротьба із корупцією, проведення реальних реформ та підвищення рівня доходів населення.

Раніше Володимир Зеленський розповів про втрату друзів у РФ – він визнав той факт, що російські колеги просто перестали з ним спілкуватися.Про це український актор і шоумен заявив в інтерв’ю одному з європейських видань:

“Більшість російських колег перестали з нами спілкуватися – вони самі прийняли це рішення. У Юрмалі я нікого не зустрічаю – схоже, вони обходять нас стороною, побоюючись нашої проукраїнської позиції”, – сказав Володимир Зеленський. Але Володимир Зеленський все ж привітається у відповідь, якщо хтось із «втрачених» товаришів протягне йому руку:

“Але якщо підійде, то є ж якийсь рівень інтелігентності: якщо з тобою вітаються – треба вітатися, якщо подають руку – подавати у відповідь. Перш за все, до людей треба ставитися, як до людей. І в складних випадках просто не переходити на політичні аспекти у бесіді. Є різні точки зору, на жаль, ми не завжди вміємо поважати позиції один одного “, – уклав артист. Джерело