Дивіться цей СОРОМ! Нехай вся країна побачить! П0тв0ри у поганах попали у приховану камеру. ВІДЕО

Новости

Євген Шевченко:Вимагання, бандитизм та шахрайство — це нова поліція, «синя стрічка» та усі їх реформи разом узяті — дивіться цей сором та ганьбу.

Робіть репост — нехай уся країна бачить…P.S.: відправив хлопцям 500грн на карту — мій вклад та допомога у викритті чергових потвор у погонах.

Джерело

Читайте також: У Києві поліція зафіксувала понад 60 повідомлень, пов’язаних із виборчим процесом: Із початком передвиборчої кампанії у столичному главку у цілодобовому режимі розгорнуто роботу ситуаційного центру, співробітники якого відстежують всі порушення виборчого законодавства України. На цей час слідчі підрозділи розпочали три кримінальні провадження.

Загалом до столичних правоохоронців надійшло 63 звернення, з яких 40 — факти з ознаками порушень виборчого законодавства, 23 – інформаційного характеру. За всіма фактами проводиться ретельна перевірка.

Слідчі поліції Києва розслідують три кримінальних провадження: два – за фактом хуліганських дій, одне – за фактом перешкоджання законній професійній діяльності журналістів. На двох правопорушників складено адміністративні матеріали.

Київські правоохоронці продовжують стежити за перебігом виборчих перегонів. У свою чергу поліція Києва звертається до громадян із проханням повідомляти на спецлінію 102 про всі факти порушень виборчого законодавства. Джерело