Ви просто права такого не маєте!!! Мене ш0кує страх героїв, що пройшли пекло, перед гнuдами в тилу.

Новости

Блискавкою облетіло український інтернет «Ложись Бандера» з уст правоохоронця по відношенню до затриманого. І паанєєслассьь, «яка влада такі й реформи» і все накшталт того. Так от, доповідаю я вам, що є в цієї медальки інша вкрай важлива сторона.

В лавах правоохоронців вже купа воювавших хлопців, нормальних, начебто, на перший погляд, і є такі, що ЗНАЮТЬ хто це сказав. Знають і нічого йому не зроблять. Схавають і служитимуть з ним далі. Адже вже нема підрозділів, де б не було АТОвців, полюбому з ним хтось нормальний служе. Де ваші зуби, побратими???

Після майдану всіх сєпарів паралізував страх того, що будь яке слово проти України і її захисників і тобі в диню прилетить молнієносно від тих, хто навколо тебе. А зараз ляпай шо хочеш. Зараз сєпари навіть в президенти балотуються. Я маю надію тільки на чоловіків, що не дадуть подібним словам і вчинкам лишитись безкарними. Якщо таких чоловіків не буде то не буде й цієї держави.

Мене шокує вже не перший рік страх героїв, що пройшли пекло, перед гнидами в тилу. Не смійте змовчати!!! Ви просто права такого не маєте!!!

Заходим до Roman Sinicyn і здаєм того сєпара нормальним пацанам для навчальної бесіди на тему «Хто такий Степан Андрійович Бандера». Може людина не в курсі. Маруся Звіробій