Кожному українцеві майже 4 тисячі гривень: Приватбанк зробив дуже важливе попередження …

Новости

Приватбанк виявив новий вид шахрайства в соціальній мережі Instagram. Про це йдеться в повідомленні прес-служби банку, передають Українські Новини.

Приватбанк закликав користувачів зазначеної соцмережі бути обережними, не переходити за сумнівними посиланнями, не реєструватися на невідомих сайтах і не передавати шахраям свої персональні дані.

У стрічці новин Instagram почали з’являтися рекламні повідомлення, в яких йдеться про те, що кожен громадянин України тепер може отримати 3 800 гривень.

У коментарях фейковий акаунти користувачів вказують, що їм нібито вже зарахували ці гроші на картку Приватбанку.

При переході по рекламному посиланню користувачу пропонують зареєструватися і отримати гроші, продавши частину свого інтернет-трафіку.

При реєстрації у користувача просять ввести особисті дані та інформацію про рахунки в Приватбанку.

“Закликаємо користувачів бути обережними, щоб не потрапити на гачок шахраїв. Жодного законного приводу, який передбачав би отримання кожним громадянином України від 3 800 гривень, немає. Тому в банку закликають не довіряти такій рекламі, не переходити за сумнівними посиланнями і, звичайно, не розголошувати особисту інформацію та дані своїх банківських карт “, – заявив Приватбанк. Джерело