Увага! ЦЕ НЕ ЖАРТИ! Екстренно ЧИТАТИ ВСІМ батькам! Тварюки крадуть діточок!!! Донесіть до людей!

Новости

Вчора, 21 лютого, на Львівщині намагалися викрасти маленьку дівчинку.Відомо, що дитині лише дванадцять років. Про цей інцидент повідомила сестра дівчинки в соціальній мережі Фейсбук. Повідомляє politeka.net

Сестра розповідає, коли дитина йшла додому зі школи, до неї під’їхала машина Опель. Троє чоловіків, які перебували в автомобілі, запропонували дівчинці підвезти її.

Загрузка...

Зрозуміло, вона відмовилася. Невідомо чим би все закінчилося, якби підлітку не допомогли односельці.

Дівчина просить усіх небайдужих допомогти в затриманні зловмисників. Відомо, що пересуваються вони на довгому Опелі з польськими номерами 04034.

На жаль, таких ситуацій в Україні дуже багато. Як убезпечити свою дитину від потрапляння до рук зловмисників?

Крім того, що дітей потрібно навчити відмовляти незнайомцям і не брати у них з рук цукерки та інші солодощі або іграшки, потрібно знати ще кілька важливих правил.

 

В першу чергу, навчіть дітей залучати сторонню увагу. Вивчіть слова, які дитина зможе прокричати, у разі схожого інциденту. Це потрібно для того, щоб дитину почули люди і вчасно прийшли їй на допомогу.

Навчіть дитину бігати. Виходьте разом на пробіжку або бігайте, коли вигулюєте свого вихованця. Розкажіть дитині, що в таких ситуаціях ніколи не можна стояти на місці. Краще просто втекти.

Статистика по Україні просто жахає, тому бережіть дітей і щодня повторюйте їм правила поведінки в таких страшних ситуаціях.

Нагадаємо, виконавчий комітет Червоноградської міської ради затвердив нові відсотки в оплаті за харчування у садочках.

Відповідне рішення прийнято сьогодні, 19 лютого, під час засідання виконкому. Про це повідомили у Червоноградській міській раді. З 1 березня батьки платимуть за харчування дітей у садочках не 80%, а 60%. Червоноградська міська рада компенсовуватиме 40%, а не 20%, як планувалося раніше.

За дитину від 1 до 3 років батьки сплачуватимуть 21,08 грн. Віком від 3 до 6 років – 28,52 грн. У міськраді зазначають, що у кінці року потрібно буде знайти у бюджеті на цю компенсацію 4 329 565 грн.

Загрузка...

21 лютого депутати депутати Червоноградської міської ради мають погодити суму, якої бракує до компенсації та звідки її перенести. Якщо не знайдуть, питання буде відкладене на наступну сесію, зазначають у міськраді.

Джерело