Просто, щоб ви розуміли, як нам ще далеко…Суд Литви признав недійсними всі дипломи, видані в СССР

Новости

«Суд Литвы признал недействительными все дипломы об образовании, выданные в СССР». Ну, нігуя зібє! З листопада 2018, більше 710тис громадян Литви, втратили дипломи про вищу освіту. У 660тис, це був єдиний диплом.

А все почалось з 1 позову до суду Витольдаса Денитасаде, чоловік просив анулювати його перший диплом, бо йому» соромно і таким чином він не відчуває себе повноцінним громадянином Литви», суд скасував, але пішов далі та взагалі анулював усі дипломи видані в СССР.

Цікаво те, що вищу освіту втратить президент Литви Даля Грибаускайте, міністр освіти та науки Юргіта Петраускене, 41 із 45 членів Академії наук Литви, а також всі члени Верховного суду!!!

Саме тому, Верховний суд вже заявив про самороспуск.
Нових суддів назначили до 1 лютого 2019р.

Ви розумієте як усе? Нам до таких змін, остаточних, всеохоплюючих, радикальних, як до моря рачки, а звідти ще ползком.

 

І так, зараз повилазять ті, хто буде захищати, чи наголошувати на безглуздості саме цього рішення, але маю на меті, показати, як САМЕ рубають в цивілізованому світі. Першою попадає Президент, міністри, Верховний Суд переоберуть, на більш молодих та прогресивних, люди підуть отримувати, хоч і заочну, але Європейську освіту. Нація перезагрузиться. Так будуть певні шороховатості, але ж думають в масштабах країни! Починаючи з верхівки!

А в нас, що не реХворма, рішення чи закон, то він в першу чергу, хєрячить саме по беззахистним прошаркам населення. В бізнесі — малий хрєначить лопатою, середній, через 1.
А верхівка в нас яка? Вірно! НЕ-ДО-ТОР-КА-НА.
Сільвуплє. Светик Олишевская