В Україні придумали, кого послати на Євробачення: «росіяни онеміют»

Новости

Україні на майбутній пісенний конкурс «Євробачення-2019» слід відправити співака з Донецька та Луганська, щоб «утерти ніс» Росії.Таку думку висловив блогер Фашик Донецький. Повідомляє politeka.net

«Особисто я послав би на Євробачення кого-то родом з окупованих Донецька чи Луганська, який опустив би росЗМІ публічно (уявіть, що б було, якщо б людина на питання російських журналістів сказав:

«я не розумію російської». Щоб вдарити під дих роспропаганде всі способи хороші, в одне місце толерантність. Представник від України на першій же прес-конференції підірвав інтернет і всі топ ЗМІ + змусив би Кисельова і компанію виходити» на ні» ще до поїздки на конкурс», – зазначив він.

 

У той же час блогер уточнив, чому в даному питанні не може бути компромісів.

«Без образ, занадто багато загиблих на війні з боку України, щоб грати в толерантність. Згадайте конкурс, у якому РФ являло ватне диво на інвалідному візку і як вони хотіли з України зробити чудовисько в медіа просторі, використовуючи інваліда з Ухти, і зніміть рожеві окуляри. Ворога треба бити, в тому числі по яйцях і зі спини. Інакше вб’ють тебе. Все просто і нічого складного», – підкреслив він.

Як повідомлялося раніше, Андрій Данилко прояснив можливість виступу Вєрки Сердючки на Євробаченні-2019.

Після скандалу з переможцями Нацвідбору, відмовилися представляти Україну на Євробаченні, з’явилася інформація про те, що нашу країну на пісенному конкурсі може знову подати Вєрка Сердючка.

Однак, у своєму новому інтерв’ю Андрій Данилко заявив, що не став би знову брати участь у Національному відборі навіть за 100 тисяч доларів.

«По-перше, я не буду цього робити. І ця сума взагалі мене не влаштовує. Вона дуже маленька для цієї нервування. Це не варто того», — заявив шоумен.

Він також поділився своїм минулим досвідом участі в головному пісенному конкурсу Європи. Данилко підкреслив, що тоді відчував сильний стрес. Джерело