Щойно! Вперше за довгий час! Порошенко звернувся до Путіна з заявою…

Новости

Президент Петро Порошенко звернувся до глави Кремля Володимира Путіна вперше за довгий час.Він заявив йому про те, що українці продовжать боротьбу за Україну і відновлення її територіальної цілісності.

“На Приморському бульварі, на Думській площі біля Дюка я хотів би звернутися до Путіна. Ми, українці – гордий народ. ми волелюбний такий народ. ми миролюбний народ. ми точно не робимо замах на чужі території. Нам не треба ні клаптика чужої землі. Але я хочу підкреслити, що ми ніколи не віддамо своєї землі “, – написано в прес-службі Порошенка

За його словами, українці продовжать боротьбу за повернення тимчасово-окупованих територій.

“Ми, українці будемо битися за те, щоб повернути українську землю назад в Україну, а український прапор і український суверенітет повернути на окуповані території. Слухайте, ми не віддамо ні Крим, ні Донбас , ні Одесу, ні море – ні Чорне, ні Азовське, ні наш суходіл “, – заявив президент.

Раніше екс-президент Грузії і колишній глава Одеської обласної держадміністрації Михаіл Саакашвілі в інтерв’ю DW висловив думку, що в разі перемоги Петра Порошенка на виборах Україна “просто припинить своє існування” .

В кінці вересня минулого року, виступаючи з щорічним посланням в Верховній Раді Петро Порошенко заявив, що визнає “об’єктивне невдоволення” співгромадян його діяльністю на посаді глави держави, зазначивши невиконання ним багатьох даних в 2014 році обіцянок.

Загрузка...

“Більшість українців поліпшень поки не помітили”, – сказав він.

Джерело