Людоньки! Трапилось страшне! Просимо донести до всіх! Потрібна наша допомога: помирає молодий лікар, який врятував сотні життів

0
581

У Вінницькому військовому шпиталі медик намагаються врятувати життя своєму 41-річному колезі –хірургу. Судинний хірург із Вінниці Павло Пасько рятував українських вояків у зоні АТО – пише “Рубрика”.

Лише Бог знає, скільком бійцям його руки врятували життя. Таких – сотні. А зараз сам лікар потребує допомоги. Із зони бойових дій він повернувся вже хворим. Кажуть, його хвороба бере початок саме звідти, із зони АТО.

Тут хвороба печінки почала прогресувати і вклала медика у лікарняне ліжко. Зараз життя Павла Паська підтримують колеги у військовому шпиталі. 41-річному чоловіку вже дали першу групу інвалідності. Однак, лікарі більше нічим не можуть йому зарадити. Потрібна термінова трансплантація печінки. У сім’ї медика? який не дбав про власні статки, а просто рятував людей, таких грошей немає.

Близька подруга його родини Людмила Кислейко звертається у соцмережі до всіх небайдужих людей із проханням допомогти Павлу.

“За час роботи і служби цей чоловік провів безліч складних операцій, рятуючи життя людей, давайте ми всі разом постараємося допомогти врятувати його життя”, – пише авторка публікації.

Номер карти його дружини Пасько Наталії для збору грошей в гривнях в ПАТ Приватбанку: 5168 7573 8678 7958 . Рахунок у євро: 5168 7573 8997 6855. Джерело

Загрузка...