Терміново! Щойно, заява СБУ! Росія завдасть удару перед виборами

Новости

Російські спецслужби вже зараз намагаються вплинути на проведення президентських виборів в Україні. Як повідомляє прес-центр СБ України, про це під час брифінгу після завершення міжнародних кібернавчань на базі СБУ повідомив заступник Голови Служби Олег Фролов.

За його словами, Москва намагається вплинути на процес президентських виборів шляхом несанкціонованого втручання в роботу інформаційної інфраструктури ЦВК.«На сьогоднішній день питання проведення в Україні демократичних і прозорих виборів є першочерговим, зусилля СБУ спрямовані на недопущення протиправних проявів з боку іноземних спецслужб, організацій, будь-яких груп або осіб», – зазначив Олег Фролов.

У підведенні підсумків навчань також брало участь керівництво Центральної виборчої комісії, Держспецзв’язку та представники іноземних партнерів. Організатори навчань високо оцінили здатність українських фахівців протидіяти сучасним кіберзагрозам для забезпечення демократичних прав громадян.

«Проведене навчання показало конкретну і практичну підтримку європейських партнерів у зміцненні української державності та її захисту від найбільш актуальних загроз гібридної агресії», – підкреслив заступник голови СБУ.

Навчання проходили в рамках проекту ЄС «Посилення кібербезпеки в Україні перед виборами» за підтримки Естонського центру Східного партнерства та компанії CybExer Technologies, яке має великий досвід проведення подібних заходів.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що майбутні вибори в Україні змусили чорних політтехнологів в Росії «стояти на вухах»: Кремлю за всяку ціну потрібна проросійська влада в Неньці.

До виборів президента України залишається трохи більше трьох тижнів. Кремль напружено чекає результатів виборів все ще сподіваючись роздобути правителя «на повідку».

Відомий журанлісь Роман Цимбалюк проаналізував на своєму YouTube ситуацію навколо «русского мира», на який зробили в свій час серйозну ставку в Кремлі.

При цьому Цимбалюк наголосив у своєму ролику, що саме реальна картина того самого «русского мира» і відлякала потенційних захисників путінських ідеологій в Україні.

Джерело