Не впадіть! Дружина Зеленського зробила надвідверту заяву! Ось, найгірша його риса…

Новости

Дружина шоумена і кандидата в президенти Володимира Зеленського Олена зізналася в негативних якостях свого зоряного чоловіка. Вона стверджує, що у шоумена тільки одна найгірша риса характеру – вважає можливим все встигнути. Зеленський чомусь любить класичний білий посуд, причому в інших побутових речах він зовсім невибагливий , розповіла його дружина в інтерв’ю.

Співрозмовниця додала, що чоловік іноді радиться з нею перед прийняттям якогось рішення. “… Але було б неправдою сказати, що в усьому! Швидше він іноді говорить вголос свої плани, щоб почути, як це звучить “, – поділилася дружина кандидата.

За словами Олени Зеленської, у її чоловіка тільки одна найгірша риса характеру -” йому здається, що можна встигнути все “.

Раніше Олена Зеленська поділилася, що після того, як її чоловік Володимир Зеленський став кандидатом в президенти на виборах-2019, в їх житті відбулися зміни, пов’язані з безпекою.

31 грудня 2018 року в Україні стартувала президентська кампанія. Передвиборна агітація кандидата дозволяється до 00:00 29 березня, перший тур виборів запланований на 31 марта.В січні партія “Слуга народу” провела свій перший з’їзд і прийняла рішення висунути Володимира Зеленського кандидатом в президенти.

Пізніше Центральна виборча комісія зареєструвала Зеленського кандидатом в голову держави. На початку березня – 4 числа – в поліції повідомили, що в Шевченківському районі Києва на вул. Білоруської біля офісу Зеленського знайшли обладнання для отримання інформації. Глава МВС Арсен Аваков писав, що під офісом кандидата в президенти виявили елементи апаратури для прослуховування. Пізніше в Службі безпеки України пояснили, що велося прослуховування на підставі постанови суду щодо особи, яка “жодним чином не пов’язана з виборчою кампанією” .До цього в поліції ініціювали кримінальне провадження за фактом незаконного стеження за одним з кандидатів в президенти.

Пізніше ЗМІ дізналися, що за Володимиром Зеленським стежили співробітники СБУ. Джерело