Увага! Читати всім, хто не хоче лишитись без грошей! Ощадбанк щойно зробив важливу заяву: що змінилося з сьогоднішнього дня

Новости

В Україні змінено процес отримання субсидій на оплату ЖКГ. З 12 березня поточного року субсідіанти, які не є пенсіонерами, зможуть отримати субсидії готівкою у відділеннях Ощадбанку.

Тепер для того, аби отримати на руки субсидію, українці зобов’язані зареєструватися на офіційному сайті або в Контакт-центрі Ощадбанку по телефону: 0 800 210 800 (дзвінки безкоштовні на території України).

При отриманні першої субсидії реальними грошима через систему грошових переказів «Швидка копійка» субсідіанту запропонують відкрити поточний рахунок, куди і буде зараховуватися в подальшому держдопомога.

Якщо в одержувача субсидії, який не є пенсіонером, вже є поточний рахунок в Ощадбанку, то саме на нього буде зараховуватися субсидія.

Пенсіонери, які отримують субсидію, не зобов’язані ще раз реєструватися для отримання субсидії. Держдопомогу вони отримають разом з пенсією через «Укрпошту» чи на свій пенсійний рахунок в банку.

До слова, держава жорстко контролює отримання українцями субсидій. Іноді доходить до абсурду. Нещодавно в Тернополі пенсіонерку звинуватили в шахрайстві тільки тому, що вона оформила субсидію і одночасно придбала квартиру на гроші сина. Тепер у жінки вимагають повернути пільгові гроші державі.

У 2019 році на всіх українських субсідіантів чекають тотальні перевірки. Нещодавно у Верховній Раді був зареєстрований законопроект «Про верифікацію і моніторинг соціальних виплат», який по-справжньому схвилював українців.

Згідно з документом, всіх одержувачів соціальної фінансової допомоги перевірять, і багато хто після перевірки втратить виплати. Перевірці підлягають практично всі види виплат: пенсії, субсидії, стипендії.

Інспектори перевірятимуть, чи справді українці отримують соціальну фінансову допомогу на законних підставах і мають потребу в ній. Тобто будуть шукати недобросовісних українців, які обманним шляхом добилися виплат.

Держава міцно взялася за одержувачів субсидій після підвищення тарифів на комунальні послуги. Тоді українці стали звертатися за держдопомогою, і держава вирішила підловити громадян на незаконних схемах та махінаціях.

Джерело