У орків істерика, масові обшуки! Український прапор майорить в центрі Донецька

0
438

У День добровольця українські патріоти привітали жителів окупованого Донецька.Так, в одному з мікрорайонів міста на флагштоку майорів прапор України.

Про це в соціальній мережі Twitter написав блогер фашиків Донецький. Він повідомив, що прапор з’явився на щоглі в мікрорайне «Мирний». Хто вивісив «жовто-блакитне» прапор, невідомо. «У орків істерика, на мікрорайоні тотальний шмон. Будьте обережні », – повідомив проукраїнський блогер.

Повідомлення і фотографія викликали захват у інтернет-користувачів.

«На честь Дня добровольця! Слава Україні! Героям Слава! », «Зорян зі Шкіряком, як зазвичай», «Це сильно!», « Бійтеся *ляді, ми вже близько», «Повзуча деоккупація. Підготовчий етап», «Це підготовка до повернення», «Наші в місті», «Ай, да красені!!!», «Засипали в дирляндіі, прокинулися в Україні», «Як красиво», «А чого паніка, совість їм підказує , що пипец близько?», «Демонстрація того, що їх не бояться, що їм кидають виклик, що є ще патріоти.

Що не всіх залякали. Ось і панікують. Та й московські сильно не раді…», «Шухеруто скільки через українського прапора в місті!!! ось, як воно то виявляється, як український прапор на орків діє і на РУСН по типу, як часник на вампірів», – написали коментатори під постом блогера. Джерело