Надходять тривожні відомості, які свідчать про концентрацію росіянами ударного кулаку. Розвідка доповідає…

Новости

Надходять тривожні відомості, які можуть свідчити про концентрацію росіянами ударного кулаку поблизу лінії фронту.

Чотири дні тому моніторинговою місією ОБСЄ лише на двох полігонах в районі с. Круглик та Мирне було виявлено 43 танки T-64 та Т-72, а також 12 буксируваних гаубиць Д-30 (повнокровний артилерійський дивізіон), 8 самохідних гаубиць 2С1 «Гвоздика» і 15 мінометів 2Б11 «Сани», калібру 120 мм.

Ще батарею Д-30 (4 одиниці) та дві «Гвоздики» зафіксовано в районі селища Біле – це той самий район, де розташовано полігони.

Аби було зрозуміло, звідси до Дебальцевого а відтак і до Світлодарської дуги максимум півтори нічного маршу.

Розвідка доповідає про інтенсифікацію формувань т. з. «батальйонів територіальної оборони» як в ЛНР, так і в ДНР. Основну частину бронетехніки та артилерії можна підтягти пізніше.

Також отримано відомості про масове вилучення у кадрових російських військових та російських найманців електронних гаджетів, які мають вихід в мережу Інтернет. Кажуть, це для приховування кількості росіян у складі «армії» ДНР-ЛНР, але це також один із стандартних заходів маскування під час підготовки до наступальної операції.

Розвідка доповідає, що з 1 березня почався виклик бойовиків з відпусток й одночасно на невизначений термін заборонено звільнення з розташування підрозділів. Проводиться уточнення мобілізаційних резервів. Зросла інтенсивність поповнення бандформувань боєприпасами і спорядженням.

В медичних закладах накопичують запаси крові та плазми. Для цього навіть у примусовому порядку залучають в якості донорів студентів та «бюджетників».

Це лише невелика частка подій останніх двох тижнів. Схоже, не лише «п’ята колонна» в Україні веде підготовку до 31 березня.

Українцям краще уже зараз вирішити чим запасатися: порохом чи вазеліном.

ПАВЛО ПРАВИЙ Джерело