Потрібен резонанс! Пятий рік війнu, а під Києвом розсадник рuгів і сепаратuстів, які так і чекають повернення “своїх”. В школі знайшли обитель “русск0го мuра”. ФОТО

Новости

Ні для кого не секрет, що пропаганда «русского мира» існує на підконтрольній російськими окупантами території, але виявилося, що вона потрапила і в одну зі шкіл під Києвом. Гучний скандал виник через директора в одній зі шкіл під Києвом. Директор дотримується чіткої проросійських позиції.Про це повідомила письменниця Лариса Ніцой.

«Не вибираю слів. Ірпінське управління освіти – це розсадник ригів і сепаратистів, які так і чекають повернення “своїх”. Так кажуть люди. Коцюбинський гуманітарний ліцей. Мова навчання – українська. Директор – Нетяга Тамара Анатоліївна. Вона каже, що російська мова – це обов’язковий предмет в школі, ігнорує бажання батьків ділиться на групи і вивчати англійську», – пише письменниця.

Письменниця також додала, що директор вперто вводить російську мову як обов’язковий предмет з першого класу. На окрему увагу заслуговують підручники, які, судячи з усього, повинні забивати дітям любов до «русского мира».

«Головні слова на уроці – двоголовий орел. Російська мова – найпоширеніша в світі. Поглиблення знань про народи і державні символи Росії. Нетяга Тамара Анатоліївна – ви з дуба впали?», – зазначила Ніцой.

Джерело