Такого ще ніхто не пропонував! Зеленський вирішив змінити Конституцію

Новости

Шоумен і кандидат у президенти України Володимир Зеленський розповів про роботу над важливим для країни закону. Про це він розповів в інтерв’ю журналістам ICTV.

Зокрема, Володимир Зеленський зізнався, що його команда експертів і юристів працюють над законопроектом, в якому буде чітко прописана процедура зняття недоторканності з президента, суддів і депутатів.

“Нехай це прозвучить популістськи, але у такому форматі ніхто не пропонував і не читав у програмах інших кандидатів: це зняття недоторканності з президента, депутатів та суддів. Все це має бути в одному законі, бажано ” – стверджує шоумен.

Володимир Зеленський також зауважив, що український Парламент може зняти недоторканність з президента, але й заблокувати зняття її з народних депутатів.

Журналісти, в свою чергу, заперечили кандидату в президенти і нагадали, що недоторканність депутатів і президента записана в Конституції України, а недоторканність суддів регулюється з допомогою іншого механізму.

Однак Володимир Зеленський впевнено відповів: “Наші правові експерти та юристи вже готують цей законопроект. Подивитися.” Джерело