З самого ранку ця новина облетіла всі ЗМІ… Сказати що українці шokoвані, це не сказати НІЧОГО (відео)

Новости

UA — Розслідування ТСН.Тижня: хто стоїть за мільярдними розкраданнями у столиці. Столична влада через підприємство-прокладку виводить з бюджету мільярди гривень.

В цьому корупційному спруті перемішалися і годуються усі — від простих чиновників та їх кураторів до найвищого керівництва держави, яке, очевидно, віддало на відкуп столицю і отримує від цього дивіденди як розпил цих же мільярдів, але вже на своїх підприємствах.

Розпил з присмаком російських куль, так би мовити.

Випуск ТСН.Тиждень за 24 березня 2019 року

Розслідування ТСН.Тижня: хто стоїть за мільярдними розкраданнями у столиці

Столична влада через підприємство-прокладку виводить з бюджету мільярди гривень. В цьому корупційному спруті перемішалися і годуються усі — від простих чиновників та їх кураторів до найвищого керівництва держави. Як так сталося, що 160 бюджетних мільйонів гривень підприємство Порошенка відправило у Росію? Чи знав про це президент і чому ніхто за це не покараний — дивіться у розслідуванні ТСН.Тижня. Більше відео дивіться на сайті http://tsn.ua/video/video-novini

Опубліковано ТСН Неділя, 24 березня 2019 р.

RU — Расследование ТСН.Тижня: кто стоит за миллиардными хищениями в столице. Столичные власти через предприятие-прокладку выводят из бюджета миллиарды гривен.

В этом коррупционном спруте перемешались и кормятся все — от простых чиновников и их кураторов к высшему руководству государства, которое, очевидно, дало на откуп столицу и получает от этого дивиденды как распил этих же миллиардов, но уже на своих предприятиях.

Распил с привкусом российских шаров, так сказать.

Джерело

Загрузка...