Щойно, Саакашвілі звернувся до Зеленського з невідкладною заявою. ВІДЕО

Новости

Саакашвілі сказав Зеленському, що режим потрібно знищувати відразу. Саакашвілі дав Зеленському термінову пораду: «знищувати одразу». Михайло Саакашвілі звернувся до можливого майбутнього Президента України Володимира Зеленського.

Екс-Президент Грузії закликав Володимира Зеленського від початку починати знищувати корупційну гідру і не дати шансу кланам та баригам взяти реванш.Як сказав Михайло Саакашвілі, корупційна гідра обов’язково захоче взяти реванш в українського народу і якщо гратися з ними в дитячі ігри, вони знову візьмуть реванш у народу України.

Загрузка...

До того ж Саакашвілі зробив Зеленському комплімент за блискучу передвиборчу кампанію.

«Проти вас використовуються різні брудні трюки, попереду складні дебати, тому є до чого готуватись. Незважаючи на всі хитрощі, я переконаний, що час Петра Порошенка минув і ви майбутній президент України», — зазначив Саакашвілі.

Політик навів чіткий приклад — Грузія. Коли він прийшов до влади Грузія була найбільш корумпована країна Європи, де злодії в Законі були владою.

«Мені не байдужа доля України і я вважаю її не менш рідною, ніж Грузію. За Україну вболіваю так точно, як за Грузію. Тому дозволю собі дати таку пораду:

Саакашвілі зміг у свій час придушити цю гідру і перетворити Грузію в справжню демократичну країну.

Саакашвілі зазначає, що Порошенко і його представники клану не здадуться і спробують взяти реванш у народу України, вони ненавидять свій народ, і це очевидний факт. Полытик впевнений, що у Зеленського є шанс увійти в історію і задушити ворога! Джерело

Загрузка...