Ого! Несподівано! “Будуть підписані документи про виведення російських військ”: Порошенко анонсував зустріч з Путіним

Новости

Президент України Петро Порошенко має намір у кінці травня — на початку червня провести переговори за участю Росії щодо конфлікту на Донбасі.

Про це він заявив в ефірі телеканалу “112 Україна” у вівторок, 16 квітня, додавши, що до процесу будуть підключені лідер Німеччини Ангела Меркель, Франції — Еммануель Макрон, США — Дональд Трамп.

“Не виключаю, що на святкуванні відкриття другого фронту, дати висадки союзних військ у Нормандії, буде запрошений Путін, ми зберемося вчотирьох, у нас є програма, ми зробимо нарешті все для того, щоб на українську землю прийшов мир”, — заявив Порошенко.

“У травні або на початку червня будуть підписані документи нормандського формату про виведення російських військ із українських територій, виведення важкої техніки, роззброєння незаконних збройних формувань і прийняття рішення про введення блакитних касок”, — сказав він.

Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков у відповідь заявив, що лідер РФ у Нормандію не збирається. Також Порошенко повідомив про плани 18 квітня оголосити режим припинення вогню на Донбасі до Великодніх свят: “Ми сподіваємося, що нарешті воно запрацює”. Джерело