Такого ніхто, навіть, уявити не міг! Порошенко відвезла швидка, коли він дізнався про..: що сталося, подробиці

Новости

Відомий олігарх Ігор Коломойський в інтерв’ю розповів, як Петру Порошенку довелося викликати швидку після націоналізації ПриватБанка. Так, за його словами, Порошенко мав намір викупити контрольний пакет акцій компанії «1+1», який складає 25% від загальної кількості. На цю операцію він був готовий витратити 200 мільйонів доларів.

Однак трохи пізніше обіймаюча на той момент посаду голови Нацбанку Валерія Гонтарєва та її заступник Катерина Рожкова дізналися, що Приватбанк утримує в якості застави акції однієї з компаній «1+1 Медіа». Тоді було вирішено націоналізувати ПриватБанк, щоб заволодіти цими акціями, стверджує Коломойський.

Якщо вірити його словам, Порошенко заздалегідь не поцікавився, що компанія «1+1 Продакшн», акції якої були закладені у Приватбанку, – звичайне продюсерське об’єднання, а тому не має ліцензії та вплив на телеканал.

Дізнавшись про це, Порошенко нібито запанікував, почав обсипати Гонтарєву останніми словами і кидатися в неї всім, що траплялося під руку, а себе називати віслюком, який півроку йшов за «морквиною», але нічого не отримав у підсумку.

В кінці описаної ситуації президент так розхвилювався, що йому довелося викликати швидку допомогу, додав олігарх.

«Його неправильно інформували, він — дурень — не розібрався. Коли розібралися, що це не те, за чим вони йшли, то Порошенко так кричав на Гонтарєву, що викликали швидку допомогу», – повідомив він, зазначивши, що саме Гонтарєва запропонувала відібрати Приватбанк, замість того, щоб викупити акції.

Раніше повідомлялося, що в Національному банку України заявили, що рішення суду про скасування націоналізації Приватбанку не вступило в законну силу. НБУ, таким чином, заявляє, що рішення буде оскаржене в апеляційній інстанції.

Так Національний банк України не згоден з вердиктом Окружного адміністративного суду Києва, що визнав протиправним рішення про виведення неплатоспроможного ПАТ КБ «ПриватБанк» з ринку з участю держави.

Про це повідомив начальник управління претензійно-позовної роботи юридичного департаменту НБУ Віктор Григорчук:

“Рішення суду не вступило в законну силу і буде оскаржене Національним банком. Ми продовжимо доводити законність дій і прийнятих рішень регулятора в апеляційній інстанції». Джерело