В Кремлі почалася паніка! Щойно, Зеленському зробили надважливу пропозицію в НАТО

Новости

Генеральний секретар НАТО запросив Володимира Зеленського відвідати штаб-квартиру НАТО. Відомо, що Йенс Столтенберг поспілкувався телефоном з фактичним переможцем президенських виборів в Україні Володимиром Зеленським.

Відомо також, що під час їх розмови Генсек НАТО запросив новообраного українського президента відвідати штаб Альянсу, мовляв найближчим часом чекаємо Вас. Про це Йенс Столтенберг повідомив на своїй офіційній сторінці у мережі.

Так глава НАТО запевнив, що Північноатлантичний альянс продовжить надавати Україні підтримку. Нагадаємо, канцлер Німеччини Ангела Меркель привітала Володимира Зеленського з перемогою на виборах президента України.

Уряд Німеччини пообіцяв Україні подальшу підтримку.

Про це йдеться в повідомленні на сайті канцлера Німеччини:

Загрузка...

“Щиро вітаю з обранням на пост президента України”, – зазначила Ангела Меркель.

У повідомленні йдеться про те, що з часу Революції гідності двосторонні відносини між Україною та Німеччиною істотно активізувалися як в політичному, так і в економічному, соціальному і культурному плані:

“Стабілізація України і мирне врегулювання конфлікту для мене так само важливі, як і проведення ключових реформ судової системи, децентралізації і боротьби з корупцією”.

У вітальному зверненні вона додала:

“Уряд Німеччини продовжить активно підтримувати Україну, особливо в її праві на суверенітет і територіальну цілісність”.

Ангела Меркель також зазначила, що рада буде прийняти новоспеченого президента в Німеччині і побажала Володимиру Зеленському удачі.

Нагадаємо, новий президент буде діяти досить швидко, рішуче і жорстко – і все для того, щоб «не втратити» і вибори парламентські.

Про це розповів політолог Руслан Бортник.

Нагадаємо, нещодавно з’явилася заява прем’єр-міністра Володимира Гройсмана про те, що він не збирається у відставку до виборів Верховної Ради, і що «вибори Президента – не привід для відставки прем’єра».

Так політолог вбачає у цьому спічі завуальоване бажання підготувати собі «шляхи відступу» і продовжити своє політичне майбутнє в Україні нинішнього прем’єра:

«Це не зовсім перевзування. Це дистанціювання від президента. І так чинить не тільки Гройсман, а й губернатори, і генеральний прокурор. Це торги з майбутнім президентом ». Джерело