У Брюсселі представили перші кроки президента Зеленського

Новости

Також представники команди Зеленського зустрілися з американською стороною, обговорювали питання енергобезпеки України. Радники Зеленського на комітеті ЄС з питань політики та безпеки поінформували про перші кроки новообраного президента.

Радники новообраного президента України Володимира Зеленського Олександр Данилюк та Руслан Рябошапка під час виступу на комітеті ЄС з питань політики та безпеки повідомили про перші його кроки на посту глави держави. Про це радник новообраного президента України Олександр Данилюк повідомив журналістам в Брюсселі.

Він відзначив, що «у нас два дні дуже завантажені зустрічами як з європейськими партнерами, так і з американськими колегами».«Вчора була конференція з питань енергобезпеки…ми зустрічалися з американською стороною, обговорювали питання енергобезпеки України. Шукали можливі рішення.

Були зустрічі на досить високому рівні з нашою делегацією», — додав Данилюк. Він зауважив щодо європейської сторони, то радники вчора виступали на політико-безпековому комітеті ЄС, членами якого є 28 послів країн-членів ЄС.

«Ми представили там програму та перші кроки новообраного президента Володимира Зеленського, як ми будемо відповідати на виклики, які стоять перед країною», — зазначив він.

«Дуже багато запитань. Ми побачили дуже високу зацікавленість, розуміння того, що новий президент має дуже високий рівень підтримки, 73% громадян, і всі розуміють, що це дуже серйозний мандат, який дає можливість новому президенту багато що змінити в країні, і наші партнери готові нам в цьому допомогти», — наголосив Данилюк.

Джерело