Це кінець! 150 грн за пачку сигарет – вже реальність! Ось нові ціни на цигарки! Не впадіть!

Новости

В Україні ціни на тютюнові вироби до кінця 2019 року подорожчають практично на чверть. Подорожчання сигарет дозволить підняти рівень цін до європейських і зменшити кількість курців.

Зокрема, в більшості країні Євросоюзу пачка сигарет коштує в 5 євро (близько 150 грн), а в Україні – близько 35 грн. Головна причина такої різниці – податкове навантаження, яка становить 1011,35 грн на 1000 сигарет. У країнах ЄС мінімальне навантаження складає 2,7 тис. грн (близько 90 євро).

До 2025 року за українські сигарети доведеться платити такий же податок, як і в ЄС. Якщо при цьому виконати пропорцію співвідношення частки акцизу та інших складових ціни, вийде, що українці повинні будуть платити за пачку сигарет більше 100 грн. Причому це буде мінімальна ціна сигарет з фільтром.

Також в Україні електронні та електричні сигарети можуть прирівняти до звичайних. У Верховній Раді вже зареєстрували проект закону №9058, який має на меті зменшити вживання е-сигарет “шляхом заборони їх вживання, спонсорства, реклами і стимулювання продажів”.

Джерело