Терміново! Регламентний комітет Ради відклав розгляд інавгурації Зеленського. Ось, що тепер буде…

Новости

Голосування Ради може відбутись на наступний день після розгляду комітету. Регламентний комітет Верховної Ради відклав розгляд постанов щодо інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського на 15 годину 15 травня.

Про це повідомила керівниця секретаріату комітету Марія Нехоца, передає Громадське. Як пояснюється, причина в тому, що комітет ще не отримав усі постанови щодо дати інавгурації. Секретар зазначила, що комітет вже має 4 постанови, ще 2 мають надійти. Окрім цього, одну постанову відкликали.

Загрузка...

Таким чином, голосування у Раді щодо дати інавгурації може відбутись у четвер, 16 травня.

Нагадаємо, станом на 14 травня у Верховній Раді було зареєстровано вісім постанов щодо інавгурації Зеленського. Нардеп Олександр Сугоняко зареєстрував проект постанови про проведення складання присяги 1 червня. Згодом цей проект було відкликано.

Народний депутат України Віктор Балога запропонував провести інавгурацію 19 травня, до цього таку ж постанову зареєстрував народний депутат Сергій Міщенко. Однак після цього нардеп Віталій Купрій пропонував перенести дату інавгурації на 20 травня, адже 19 — День пам’яті жертв політичних репресій. Також Купрій запропонував і ще одну дату – 26 травня.

Своєю чергою, народний депутат з фракції «Блоку Петра Порошенка», голова Соціал-демократичної партії Сергій Каплін

Каплін зареєстрував у Раді постанову із інавгурацією Зеленського на стадіоні
своєю постановою пропонує, щоб Зеленський складав присягу двічі: 19 травня у стінах парламенту і 3 червня на НСК «Олімпійський». Ще однією постановою від нардепа Володимира Куренного інавгурацію пропонують провести 17 травня. Окрім цього, власну пропозицію внесла і фракція «Народний фронт» — там виступають за проведення інавгурації 28 травня. Джерело

Загрузка...