“Уже підбирає кадри”! Щойно, повідомили кому Зеленський запропонував посаду глави СБУ. Давній знайомий!

Новости

Новообраний президент України Володимир Зеленський запропонував посаду глави СБУ народному депутату Владиславу Бухарєву (фракція “Батьківщина”). Можливий претендент вже підбирає собі кадри.

Про це OBOZREVATEL повідомили джерела, наближені до команди нового президента. Бухарєв планує взяти на роботу в СБУ начальника Головного оперативного управління УКРІНФОРМу Геннадія Лісового. До слова, сам кандидат на посаду головного “СБУшника” в 2014-му працював заступником глави Служби при Наливайченку. Також три роки (до 2010-го) займав посаду заступника глави УКРІНФОРМу.

У листопаді він залишив службу в органах і виграв парламентські вибори по своєму рідному округу в Сумській області. У Раді приєднався до фракції “Батьківщина”. У Бухарєва залишилися зв’язку і в ДФС, і в СБУ.

Владислав Бухарєв давній знайомий Володимира Зеленського.

Можливий кандидат на посаду глави Служби безпеки працює в органах з 1992-го, незважаючи на це він зумів сколотити серйозний стан. Згідно з інформацією джерел OBOZREVATEL, виборчий штаб Зеленського знаходився саме в офісі Бухарєва за адресою Білоруська, 3. Саме біля цього офісу знайшли прослушку СБУ, яка нібито повинна була записувати розмови в штабі кандидата в президенти. Хоча, до слова, в самій службі заявили, що стежили не за Зеленським, а за його сусідами.

Згідно з декларацією, у власності Бухарєва і його дружини 4 квартири, 4 автомобілі (два з яких марки Lexus), земельні ділянки, будинок. Так, Бухарєв володіє двома квартирами в Києві площею 219 і 106 кв.м., будинком в Бориспільському районі площею 701 кв.м, квартирою в включеному Криму (Ялта) площею 80 кв.м.

Також можливий кандидат на посаду глави СБУ відомий своїми зв’язками з одним з українських олігархів.

Джерело