Терміново! Прямо зараз! Кабмін у диму: розлючені люди «викурюють» Гройсмана. ВІДЕО, ФОТО

Новости

У середу, 15 травня, тисячі активістів Авто Євро Сила зібрали під Верховною Радою багатотисячний мітинг — євробляхери вимагають від парламенту та уряду перегляду акцизу на розмитнення автівок.

Про це повідомляє кореспондент Знай.ua з місця події.
Євробляхери вимагають змінити правила розмитнення автомобілів на єврономерах, адже сьогодні цей процес у відсотковому еквіваленті складає 200-300% від вартості самої євробляхи.

«Уся та ієрархія злочинців, які вписалися у процес розмитнення, призвели до того, що розмитнення коштує 200-300 % від вартості автомобіля. Це нонсенсна цифра, яку ви не побачите у жодній країні світу», — каже учасник акції.

Після озвучення вимог до народних обранців мітингарі вирушили під будівлю Кабміну з криками «Банду геть» та «Гройсман! Акциз!»
Наразі ситуація під будівлею ситуація неспокійна — розлючені активісти запалюють димові шашки та викликають прем’єра на розмову.

Кабмін у диму: розлючені євробляхери "викурюють" Гройсмана "на розмову"

«Нікуди звідси не підемо, поки не почуємо конкретну відповідь», — кажуть учасники акції протесту проти «золотого» розмитнення.
Нагадаємо, сотні прихильників новообраного президента Володимира Зеленського прийшли під Верховну Раду — люди вимагають від народних обранців визначитися із остаточною датою інавгурації. Джерело