Терміново! Ось, для чого це все робиться! Натовп союзників Порошенка оточив Раду, блокуються дороги. ВІДЕО

Новости

Прихильники чинного президента Петра Порошенка знайшли новий спосіб перешкодити Володимиру Зеленському прийти до влади. 15 травня “евробляхери” почали блокувати вулицю Грушевського в Київ заради протесту проти високих мит. Журналіст Олександр Дубинський в своєму відеоблозі заявив, що у акції є прихований посил на користь діючого президента Петра Порошенка.

22 лютого в Україні завершився термін пільгового розмитнення “евроблях”. Раніше автомобіль, пригнаний з Європи, можна було зареєструвати за 50-відсотковою знижкою. Тепер у власників закордонних машин залишилося час до 22 травня, щоб оформити всі необхідні документи. Ось тільки мита сплачуються вже за повним тарифом. Якщо по закінченню терміну нерозмитнену “евробляху” зловлять на дорозі, водієві доведеться заплатити штраф у 170 тисяч гривень.

Як зазначив блогер, водії блокують дороги біля Кабінету міністрів і Верховної Ради. Вони вирішили попросити скасувати спроможність штрафів і обов’язкової розмитнення автомобілів. Але Олександр Дубинський вважає, що істинний сенс протестів – це посіяти смуту і затягнути інавгурацію новообраного президента Володимира Зеленського.

“Евробляхери зібралися під Радою саме зараз, 15-16 травня, тому що ось точно так же вони діяли тоді, коли під Радою збирався Саакашвілі зі своїми прихильниками виступати проти Порошенка і закликати до розпуску парламенту, дострокових виборів. Вони тоді, “евробляхери”, виходили з колоною протесту, щоб перешкодити Саакашвілі. Ось зараз вони збираються під Радою, для того, щоб потенційним учасникам протесту, які вимагають від Ради призначити інавгурацію Зеленського, перешкодити”, – вважає Олександр Дубинський.

На думку журналіста, автомобілісти під виглядом протестів завадять людям пройти до парламенту, перекривши дороги. “Прийшли боротися проти Зеленського і за попередню владу, яка цих бляхерів вже по кілька разів взула”. Олександр Дубинський закликав протестуючих звернутися до керівників мітингів і зажадати пояснень. Джерело

Загрузка...