Стало відомо про перші призначення Зеленського: «гучні прізвища»

Новости

Володимир Зеленський зробить перші призначення в день інавгурації. Про це в відео-інтерв’ю Politeka розповів політолог Андрій Золотарьов.

За його словами, українці пробачають Зеленському чимало – і неформатну поведінку, і божевільний епатаж. Але натомість від нього чекають одного – рішучих дій. В тому числі, оголошення кадрових рішень.

«Якраз відтягувати на вівторок Зеленському не варто. Я думаю, його команда це розуміє. Я думаю, в понеділок ми почуємо перші кадрові рішення», – говорить Золотарьов.

Також політолог висловив припущення, що серед представлених фігур однозначно будуть «неформальний керівник» штабу Зеленського адвокат Андрій Богдан і бізнес-партнер Зеленського Сергій Шефер.

Окрім цього, Золотарьов вважає, що Зеленський повинен оголосити про рамки своєї політики – озвучити позицію по Донбасу і відносинам з Росією. А ось економічного дива, стверджує експерт, в найближчий час від Зеленського чекати не варто.

«Люди повинні почути головне – що Україна не бідна країна, Україна країна пограбована. Але навіть в нинішньому жалюгідному економічному становищі у нас залишився єдиний ресурс – економічна свобода. Тобто, Зеленський повинен дати людям можливість заробляти», – резюмує Золотарьов.

Загрузка...

Нагадаємо, Володимир Зеленський не став запрошувати президента Росії Володимира Путіна на свою інавгурацію.

Верховна Рада України нарешті визначилася з датою інавгурації переможця президентських виборів. Як стало відомо, Володимир Зеленський вступить в свої обов’язки глави держави в понеділок, 20 травня.

На тлі старту підготовки до цього заходу стало відомо, що обраний президент України не став запрошувати на свою інавгурацію Володимира Путіна. Про це прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков розповів російським ЗМІ.

З його заяв зрозуміло, що в Кремлі явно незадоволені таким ставленням з боку нового президента України. «Наскільки я знаю, ніяких не було запрошень, ні на яких рівнях», – заявив він. Джерело