Цього не покажуть по ТБ! Інавгурація Зеленського: розкрито таємниці закулісся

Новости

Інавгурація новообраного президента України Володимира Зеленського покрита чималою кількістю таємниць. Як стало відомо, напередодні церемонії, загалом було проведено три репетиції.

Про це повідомляє ТСН: “Звучать фанфари. Спікер оголошує – зустрічайте президента. Він заходить і йде прямо до трибуни, а потім займає місце за трибуною”. Про це розповів розпорядник інавгурації президента Петро Боднар, протокол не вимагає змін.

За словами пана Бондара, у залі засідань Верховної Ради України не вносили суттєвих змін в на церемонію інавгурації Володимира Зеленського:

«Суфлер для Зеленського не встановлювали, але саму трибуну вдосконалили для зручності. Оскільки трибуна сама по суті дуже масивна, була встановлена спеціальне підвищення, враховуючи особисті людські антропологічні розміри», – додав розпорядник.

Пересопницьке євангеліє і Конституцію України – Головні реліквії церомонії до останнього триматимуть у сховку:

«Сам процес інавгурації вже провели репетицію двічі із дублерами, а напередодні ввечері – з головними дійовими особами. Промахи інавгурацій попередніх президентів враховані. Загалом у сесійній залі має вміститися десь тисяча людей».

Відомо, що почесні гості сидітимуть у правій ложі, де встановлені іменні таблички. Дружина і батьки Зеленського сидітимуть біля першого президента незалежної України – Леоніда Кравчука.

Нагадаємо, новообраний президент Володимир Зеленський активно готувався до інавгурації. Про це пише 112, публікуючи відповідні знімки.

Зокрема, вчора, 19 травня, у столиці відбулася закрита репетиція інавгурації новообраного президента Володимира Зеленського.

На закритий захід не пускали представників медіа, але журналістам вдалося зробити кілька ексклюзивних знімків, як Володимир Зеленський готується до сьогоднішньої церемонії інавгурації.

Варто відзначити, що перша частина репетиції відбулася без Зеленського-його заміняв статист.

Сам новообраний глава держави під’їхав до Верховної Ради ближче до вечора. Разом з Володимиром Зеленським на закриту репетицію прибули представники штабу: Андрій Богдан та Кирило Тимошенко, який очолює оргкомітет з інавгурації президента.

Загрузка...

На закритій репетиції також були присутні військові, а військовий оркестр зіграв свою партію.

У ці хвилини Володимир Зеленський офіційно вступає на посаду. Джерело