Терміново! Щойно! Зеленський терміново викликав Полторака до себе в АП. Пролунала гучна заява! Погляньте, що відбувається…

Новости

21 травня міністр оборони України Степан Полторак з самого ранку з’явився в АП на зустріч з Володимиром Зеленським.Стало відомо про те, що Міністра в терміновому порядку викликав президент України Володимир Зеленський.

Про це повідомляє 112 Україна.Як відомо, Степан Полторак напередодні написав рапорт про свою відставку, а сьогодні він прийшов до Адміністрації президента України на зустріч з Володимиром Зеленським:

“Викликав президент України”, – відповів Міністр Оборони на питання репортерів про те, чому він сьогодні прийшов до Адміністрації Президента.

Степан Полторак також пояснив журналістам своє рішення про відставку і заявив, що не залишить керівництво ЗС України одразу:

“Я таке рішення для себе прийняв, я про це сказав президентові ще позавчора до інавгурації, що я напишу заяву про звільнення. Я не міг написати раніше, тому що Володимир Олександрович став президентом тільки вчора. Я дочекався, коли він приніс присягу народу України і подав рапорт на звільнення “.

Міністр додав, що він буде працювати, поки ВР не прийме рішення:

“Тому що коли країна перебуває в стані війни небезпечно залишати ЗСУ без координації системи управління”.
джерело