Такого ніхто не очікував! Уряд після Гройсмана може очолити жінка: що відомо

Новости

Віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе готова очолити уряд у перехідний період. Про це вона заявила у вівторок.

“Наскільки я знаю із законодавства, у такому разі це рішення президента. Має бути указ щодо того, хто виконуватиме обов’язки прем’єра, якщо буде проголосовано відставку уряду. Відмовлятися від відповідальності я не звикла”, – сказала Климпуш-Цинцадзе, пише “Інтерфакс-Україна”

Також віце-прем’єр заявила, що їй уже надійшли пропозиції для участі в парламентських виборах, але поки що вона не готова їх розкрити.

На запитання, чи готова вона погодитися на посаду в новому уряді на нинішній позиції або в якомусь іншому статусі, наприклад, міністра оборони, віце-прем’єр відповіла, що “нехай спочатку запропонують”.

Читайте також:“Очікування – реальність”: У мережі показали фото кортежу, який супроводжував Зеленського на роботу

“Якщо ніхто не збирається переходити червоних ліній європейської та євроатлантичної інтеграції, – це принципове питання, і наскільки швидко вони збираються рухатися, від відповіді на ці запитання залежатиме й моя відповідь”, – сказала Климпуш-Цинцадзе.

Джерело