Терміново! Щойно повідомили! Зеленський готує всеукраїнський референдум: озвучено доленосне питання

Новости

Володимир Зеленський проведе всеукраїнський референдум, на якому буде вирішена доля подальших відносин з Росією. Про це розповів глава Адміністрації президента Андрій Богдан в ефірі телеканалу «112 Україна» у вівторок, 21 травня.

За його словами, на всенародному референдумі буде вирішено питання про формат подальших переговорів з країною-агресором. Богдан зазначив, що в команді Зеленського хочуть, щоб дане питання вирішували не тільки депутати і президент, але і інші громадяни України.

«Питання про досягнення мирних домовленостей з Росією: ми розглядаємо винесення на народний референдум, щоб не тільки депутати проголосували і не тільки президент, щоб народ України прийняв це рішення», – заявив він.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що президентство Володимира Зеленського загрожує існуючій владі «великими руйнуваннями».

Про це розповів екстрасенс-медіум Максим Гордєєв. Він пояснив, як слід трактувати чотири «знака», помічені під час інавгурації президента. Екстрасенс підкреслює, що їх не можна розцінювати, як повноцінні провісники, проте все ж у них є якесь значення.

«Все це ніяк не може ставитися до знаків. Наприклад, якби новий президент став на трон і в цей момент відвалився шматок герба – це був би знак. Або, наприклад, якби в цей момент в зал влетіла ворона», – зазначив Гордєєв.

Він навів приклад повноцінного знаку, з якого почався президентський термін Петра Порошенка.

«Явний знак того, що впадуть солдати, був з Порошенком – на його інавгурації впав солдат», – згадує експерт.

Він також розповів про те, яким буде президентство Зеленського.

«Будь-яке президентство не може нести благополуччя або неблагополуччя країні. Кожен вносить і негативні аспекти, і позитивні. У кожного президента України, включно з Януковичем, можна знайти щось хороше, що він зробив для країни», – розповів Гордєєв.

Він вважає, що Зеленський «принесе велике руйнування існуючій владі» і буде самостійною фігурою на посаді президента.

Джерело

Загрузка...