Українці не можуть стримати емоцій! Такого від Вакарчука не чекав ніхто! Щойно заява Святослава поставила на вуха всю країну! ВІДЕО

Новости

Новоспечений політик Вакарчук раптово підтримав Зеленського! Опубліковане відеозвернення! Лідер групи “Океан Ельзи”, новоспечений політик Святослав Вакарчук заявив, що референдум – це народне волевиявлення, а не перекладання відповідальності на народ.Відповідне відеозвернення опубліковане на його офіційній сторінці в Facebook.

“Останнім часом ми багато говоримо про референдум. Референдум – дієвий спосіб народного волевиявлення. Наприклад, у 1991 році акт про проголошення незалежності України був скріплений референдумом. Але референдум – це народне волевиявлення, а не перекладання відповідальності на народ”,– сказав він.

За словами Вакарчука, справжній лідер виходить до людей із референдумом, коли “вже має чітко сформоване власне рішення і тільки хоче або підтримки людей, або щоб люди відхилили це рішення”.

“Наприклад, Девід Камерон (екс-прем’єр Великобританії – Ред.) після невдалого референдуму по Brexit, який він організував, пішов у відставку. Не завжди треба йти у відставку, але завжди треба приймати на себе відповідальність. Саме для цього ми вибираємо лідерів” , – навів він приклад.

Нагадаємо, раніше Вакарчук вказав президенту України Володимиру Зеленському на небезпеку його рішення провести референдум про мир з Росією. На його думку, це – прояв “старої політики”.

Джерело