Неможливо зтримати сліз! Українці аплодують! Сьогодні Настя Каменських вперше звернулась до українців….Весілля з Потапом…ФОТО

Новости

“Дякую тобі за все!” Каменських вперше прокометувала своє весілля з Потапом! Сьогодні зіркова пара скаже одне одному “так”. Слідом за продюсером Потапом, який підтвердив весілля зі співачкою Настею Каменських, виконавиця також вперше прокоментувала стосунки з екс-колегою, пише ТСН

На сторінці в Instagram Настя розмістила фрагменти з романтичного кліпу-зізнання Потапа “Константа” і порадила фанам придивитися до пісні її коханого, а також її треку “Обіцяю”. За словами Каменських, ці композиції “доповнюють один одного і зливаються в єдине ціле”.

Також артистка подякувала Потапу за те, що протягом тривалого часу він підтримував її бажання зберігати їхні стосунки у таємниці.

“Дякую Потапе, що оберігав нас від зайвих очей, слів, постів. Дякую, що підтримуєш мій вибір, що щастя любить тишу. Дякую, що ми з тобою оберігаємо наше кохання. Нехай ненадовго, ми змогли залишити потаємні емоції і почуття тільки для нас двох!” – написала Настя.

І слідом за своїм коханим підтвердила, що сьогодні, 23 травня, вийде за нього заміж.

“Тепер настав час поділитися з шанувальниками частинкою наших почуттів! Сьогодні саме той самий особливий і щасливий день для кожної закоханої пари. Ми раді поділитися з вами своїм щастям і вдячні за те, що ви розділите його з нами!” – підсумувала зірка.

Пост Каменських супроводила хештегами у вигляді ведмедя і діаманту. Зауважимо, що такі самі символи прикрашають запрошення на весілля Потапа і Насті, які раніше з’явилися у Мережі.

Джерело