Терміново! Щойно Луценко на всю країну сказав, коли йде у відставку

Новости

Якщо комусь хочеться негайно, то для цього є два способи.Луценко на всю країну сказав, коли йде у відставку: «Ні в кого нічого просити не збираюся».

Генпрокурор України Юрій Луценко не збирається йти у відставку. На його думку, він ідеально виконує свої обов’язки на нинішній посаді. Луценко говорить, що у Верховній Раді немає 226 голосів за його звільнення, тому про це говорити зарано. У той же час, прокурор розуміє, що будь-яка посада тимчасова, передає Liga.net.

«Я за неї не прогинав і не буду прогинати хребта, ні в кого нічого просить не збираюся. Закон не передбачає можливості президенту зняти генпрокурора одноосібно. Якщо комусь хочеться негайно, то для цього є два способи: моя заява або недовіра в парламенті, яка тягне за собою відставку».

Він розповів про свої досягнення на посаді генпрокурора та додав, що у відставку піде “у свій час”, “але не через ультиматуми”. «Хочу, щоби передача цих досягнень відбулася в законний, спокійний спосіб, бо будь-які революційні потрясіння, як правило, знищують розпочаті процеси і кримінальні провадження».

Як повідомляв раніше Знай.ua, у четвер, 25 квітня, стало відомо про те, що заступник генерального прокурора Юрія Луценка Євген Єнін написав заяву про відставку. Також Знай.ua писав про те, що екс-представник Петра Порошенка у Верховній Раді Ірина Луценко дала декілька порад новообраному президенту Володимиру Зеленському. Джерело