Путін готує захоплення Одеси: спливла правда, українцям дали чітку відповідь

Новости

Низький рейтинг Володимира Путіна є головним каталізатором для його агресії по відношенню до сусідніх країн.Про це в інтерв’ю журналістам розповів американський політолог Семюел Чарап, передає Апостроф.

За його словами, Володимир Путін не піде на захоплення Одеси незважаючи на те, що ця область межує з невизнаним Придністров’ям, де сьогодні стоять регулярні війська Російської Федерації.“Якщо вони не пішли на цей крок у травні 2014 року після будинку профспілок, то я сумніваюся в цьому. У Путіна не все добре, але це не означає, що він буде війну влаштовувати. Можливості для якісно більшої ескалації, яка не призведе до ще більше санкцій, я не бачу”, – пояснив експерт.

Чарап впевнений, що саме низький рейтинг Володимира Путіна змушує його проявляти військову агресію по відношенню до сусідніх держав.“Це одна з теорій про те, чому Путін діє так чи інакше. Я не є її прихильником. З іншого боку – другого ж Криму немає. Крим завжди займав особливе місце в суспільній свідомості росіян. Я не бачу можливості це повторити на іншій території”, – резюмував він у спілкуванні з журналістами.

Раніше ми повідомляли про те, що у Володимира Путіна почалася істерика після проукраїнського рішення Міжнародного трибуналу ООН щодо українських військовополонених. Як заявив особистий прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков, долю українських військовополонених «не повинен вирішувати Міжнародний трибунал ООН».

Він стверджує, що цим нібито повинен займатися тільки російський суд.«Позиція Кремля у питанні про можливість звільнення захоплених російськими силовиками українських військових моряків залишається колишньою, незважаючи на постанову Міжнародного трибуналу ООН з морського права», — заявив спікер Володимира Путіна. Джерело