ЗСУ розгромлять душогубів Путіна в ООС: “за пару тижнів”, деталі фатальної операції

Новости

Сили ООС готові за пару тижнів звільнити захоплені території Донецької та Луганської областей.Про це в інтерв’ю журналістам розповів нардеп і командувач Української Добровольчої Армії Дмитро Ярош, передає Обозреватель.

За його словами, цей сценарій може бути реалізований при одній умові.Зокрема, української армії під силу звільнити за два тижні окупований Донбас за умови, що регулярна армія Російської Федерації не буде втручатися.

Загрузка...

Ярош не сумнівається, що сили ООС зможуть вийти на кордон з Російською Федерацією і розгромити російсько-окупаційні війська “Л-ДНР”.

“Маючи гарантію, що Росія не втрутиться, ми можемо розгромити Перший і Другий корпуси так званих “ЛДНР”, які фактично є збройними формуваннями РФ. Але в цілому, якщо, як кажуть на Галичині, “на хлопський розум” – думаю, два тижні нам би вистачило для того, щоб прорватися до межі, почати активно вибудовувати суцільну мережу оборони на кордоні, і оточити і нейтралізувати ті бандугруповання, які знаходяться у великих містах, порубати їх комунікації. Якщо ми втягнемося міські бої – це буде довга бойова операція. З великими втратами”, – стверджує командувач УДА.

Ярош також підкреслив, що саме такий сценарій військове керівництво України намагалося реалізувати відразу після початку АТО в 2014 році. На шляху його реалізації тоді стало втручання Росії, яке виявилося для офіційного Києва несподіванкою.

“Саме це і намагалися зробити в 2014 році. Стратегія була абсолютно правильна. Просто наші генерали тоді не могли собі уявити, що Росія втрутиться безпосередньо. Я особисто доповідав ще з-під Савур-Могили, коли нас з території Росії крили там з усіх калібрів (до кордону по прямой було 7 км) – чув у відповідь: такого не може бути! І тільки коли російські танки пішли – вони зрозуміли, що ж може”, – підсумував Дмитро Ярош в інтерв’ю. Джерело

Загрузка...