З самого ранку! Мережа гуде! Семен Семенченко не витримав і зробив розгромну заяву! Після цих слів у порохолюбів почалася паніка!

Новости

Не про блакитну сорочку. Тут мене зачепило інше. Колишній «військовий» рупор Порошенка Доник публічно фантазує на тему розстрілу з великокаліберного кулемета президента України і групи українських військовослужбовців. І все це з радісним вереском ретвiтят прихильники Порошенка. Я зараз не про «СБУ — ау». Не про те.

Я навіть не про те що публічно мріяти про розстріл президента своєї країни це навіть не зрада, це ідіотизм. Я про Фрейда. «Дело прошлое»??? І в кого стріляв штатний порохолюб Доник в минулому зі «свого кулемета»? На фронт за Україну він не пішов. Значить і в орків стріляти не міг. Значить «дело прошлое» це про розстріли українців? Ок.

Я не прихильник конспірологічних теорій. Напевно сам Доник ні в кого не стріляв. Та й сам він — точно не предмет нашого обговорення. Але він як і Бірюков — особа максимально наближена і до порошенка і до колишнього міністра оборони Гелетея і до колишнього НГШ Муженка. Свідок і учасник застільних розмов, людина яка довго жила в одній атмосфері з цими людьми. І то що у тверезого на умі то у п’яного на язиці.

Ще раз — мрії про розстріл українських військовослужбовців народжуються не на порожньому місці. Це по Фрейду. Ніяк не перешкоджати поширенню «російської весни» навесні 2014 року. Випустити колону Гиркина зі Слов’янська (коли війну можна було закінчити одним ударом). Загнати українську армію на непідготовлені позиції під російським кордоном влітку 2014 і підставить під удари «градів».

Не реагувати на російське вторгнення і дати зачинити «котел» під Іловайськом. А потім вивести колону українських добровольців і військовослужбовців прямо на російські танки і великокаліберні кулемети в «зеленому коридорі». Вивести війська з Логвинове в 2015 і нікого не ввести замість. Дати зачинитися котлу під Дебальцеве і нічого не повідомити про те що в Логвинове вже ворог. І ще півдня дати розстрілювати наших хлопців на трасі як у тирі. Призначити головою своєї фракції в парламенті людину у якого Безлер (Біс) працював офіційним помічником. Нагородити командира роти російських найманців Восток Голубана українським орденом. Мені продовжувати далі?

І фантазії про розстріл тих хто «голосував не так» про те як «лупануть» на передку свого президента з українськими хлопцями поруч це просто прорвалося назовні справжнє ставлення до нас всією цією банди мародерів. Від головного пана до останнього холуя. І дуже важливо зараз новому президенту призначити нормального прокурора і передати для розгляду у відкритому суді все що розслідувано по Іловайську, Дебальцеве, початковому періоду війни, ДАПу, блокпостам і іншему. Не треба милуватися своїми рейтингами. Це тимчасово.

Треба діяти вже зараз. Не покаране зло повертається. Голови гідрі треба рубати. Негайно. Інакше рано чи пізно вся ця банда почне реалізовувати свої мрii про вбивствa українців вже не ховаючись.

На данном изображении может находиться: 1 человек, улыбается, текст, на улице и природа